Home » , » Soni, këngëtare evropiane

Soni, këngëtare evropiane

Nga burime shumë të sigurta pranë këngëtares, pasi të rritet pak vajza e saj, Ana, Soni mendon për një rikthim në muzikë, por këtë radhë ajo do të shfaqet si këngëtare evropiane, njoftojnë mediet shqiptare.
Soni Malaj i ka munguar gjatë skenës muzikore dhe fansave të saj. Ka kohë që edhe nëpër intervista nuk e shohim shumë dhe, siç duket, këngëtares nuk po i mungon aspak skena shqiptare, por po i pëlqen të jetojë larg syrit mediatik në Spanjë.

Nga burime shumë të sigurta pranë këngëtares, pasi të rritet pak vajza e saj, Ana, Soni mendon për një rikthim në muzikë, por këtë radhë ajo do të shfaqet si këngëtare evropiane, njoftojnë mediet shqiptare.

Projektet e reja muzikore do t’i menaxhojë një kompani muzikore spanjolle.

1 comments:

Anonymous said...

Pretty niсe post. I just stumbled upοn уоur blog аnd wished to say thаt
I hаvе reаllу enjoyed brοwsing
уour blog posts. Ιn any сase I'll be subscribing to your feed and I hope you write again very soon!

my blog post - spa in birmingham

Like

Twitter

 
Copyright © 2014 Show Biz ★ V.I.P ★ Big Brother ★ Albania Gossip Thashetheme Lajme Blog Vipat Shqiptar Celebrity Eros