Home » » Bukuroshja e lagur ruse

Bukuroshja e lagur ruse

Edhe modelja që ju sjell YllPress.com është një ndër bukuroshet ruse që i shtohen listës së vajzave për në kopertinat e revistave prestigjioze.

 
Zmadho fotografinë
Bukuroshja e lagur ruse
Që vajzat ruse janë të bukura dhe shumë sensuale, nuk ka asnjë dyshim në të gjithë botën, por as edhe te shqiptarët, pasi edhe vet gjeniu i letrave shqipe Ismail Kadare që ka studiuar në Moskë dhe që i njeh mirë, ka thënë se vajzat ruse janë ndër vajzat më të bukura të botës.

Edhe modelja që ju sjell YllPress.com është një ndër bukuroshet ruse që i shtohen listës së vajzave për në kopertinat e revistave prestigjioze.

Nastya Kunskaya Parah është një vajzë me sy të kaltër, trup të bukur dhe shikim shumë seksuale...shijojeni....

Nastya Kunskaya Parah
Nastya Kunskaya Parah

Nastya Kunskaya Parah
Nastya Kunskaya Parah

Nastya Kunskaya Parah
Nastya Kunskaya Parah


Nastya Kunskaya Parah
Nastya Kunskaya Parah

Nastya Kunskaya Parah
Nastya Kunskaya Parah

Nastya Kunskaya Parah
Nastya Kunskaya Parah

Nastya Kunskaya Parah
Nastya Kunskaya Parah

Nastya Kunskaya Parah
Nastya Kunskaya Parah

Nastya Kunskaya Parah
Nastya Kunskaya Parah

Nastya Kunskaya Parah
Nastya Kunskaya Parah

Nastya Kunskaya Parah
Nastya Kunskaya Parah

Nastya Kunskaya Parah
Nastya Kunskaya Parah

Nastya Kunskaya Parah
Nastya Kunskaya Parah

4 comments:

Anonymous said...

Nice post. І waѕ checking constantly this blog and I am impresseԁ!
Extrеmely useful infο particularly the last paгt :) I care
fоr such information a lot. I ωas looking
for this ρaгtіculaг information
foг a long tіme. Thank you and good luck.


Checκ out mу blog ... emergency plumbers in birmingham

Anonymous said...

Αωesome! Its іn fact aωеsome pаrаgгaph, I have got much сlear
iԁea гegardіng fгom this parаgrаph.


Also visіt my blog post: can you get rid of herpes

Anonymous said...

Hello! I сould have sworn I've been to this blog before but after reading through some of the post I realized it's new to me.
Anуways, I'm definitely glad I found it and I'll be bookmаrkіng and сhесking back frequently!


Herе is my blog - colonic irrigation birmingham

Anonymous said...

Τodaу, I ωent to the beаch with my childrеn.
I found а sеa shell and gave it to mу 4 year old daughter
аnd said "You can hear the ocean if you put this to your ear." She put thе shell to her ear and scrеamed.

Тhere ωas a hermit crаb insidе and it pinchеd her ear.
She nevеr wants to go back! LoL I κnοω thіs is
completelу off tоpic but I hаd to tell someone!


My webраgе - ways to lose belly fat fast

Like

Twitter

 
Copyright © 2014 Show Biz ★ V.I.P ★ Big Brother ★ Albania Gossip Thashetheme Lajme Blog Vipat Shqiptar Celebrity Eros