Home » » Vit martesash në Primera Divizion

Vit martesash në Primera Divizion

Cristiano dhe Irina do të shkojnë në altar në 12 korrik pas një lidhjeje dy vjeçare. Ylli portugez ka zgjedhur të vendosë kurorë me modelen ruse pas Kampionatit Europian.

 Cristiano dhe Irina do të shkojnë në altar në 12 korrik pas një lidhjeje dy vjeçare. Ylli portugez ka zgjedhur të vendosë kurorë me modelen ruse pas Kampionatit Europian.

Irina raportojnë mediat spanjolle, është duke përzgjedhur fustanin e bardhë për ditën e saj të madhe e ndihmuar edhe nga Dolores, nëna e Cristianos, me të cilën kishin shumë konflikte.

Burime pranë çifit, tregojnë se Cristiano gjithnjë e ka ditur se Irina ishte e duhura dhe se më të dhe djalin e vogël do të komplentonte familjen e tij, ndaj dhe Dolores nuk mund të mos aprovonte lumturinë e tyre. Dasma do të zhvillohet në Madeira, ishullin e Portugalisë ku ka lindur kampioni i familjes Dos Santos Riveira.

1 comments:

Anonymous said...

Greetings from Colorado! I'm bored at work so I decided to check out your site on my iphone during lunch break. I really like the knowledge you present here and can't waіt to take a lοok ωhen I get
home. I'm shocked at how fast your blog loaded on my phone .. I'm not evеn usіng
WIFI, just 3G .. Anyways, amazing site!

My blog pοst: best natural yeast infection treatment

Like

Twitter

 
Copyright © 2014 Show Biz ★ V.I.P ★ Big Brother ★ Albania Gossip Thashetheme Lajme Blog Vipat Shqiptar Celebrity Eros