Home » » Çfarë i dhuroi Gjyste Vulaj bashkëshortit për Shën Valentinin

Çfarë i dhuroi Gjyste Vulaj bashkëshortit për Shën Valentinin

Një nga këngëtaret më atraktive në muzikën shqiptare, e cila në çdo moment është me bashkëshortin e saj, falë dhe punës së përbashkët në muzikë, Gjyste Vulaj, tregon për ne Shën Valentinin e saj.  “Jam mësuar të fali dashuri, mirësjellje, afrim, respekt”, tregoi këngëtarja, megjithëse dëshiron që çdo person të ketë pranë një njeri zemre për ta përqafuar atë çdo ditë.

Ndërsa dhe Gjystja e ka bërë një dhuratë javë më parë për Sokolin, një rrip dhe një shall “Versace”. Ndërsa, ka qarë një ditë kur ajo ka marrë dhuratë një ‘Iphone’. Këtë ditë këngëtarja seksi nuk e harron kurrë. 

Ndërsa, ka një porosi për të gjithë të dashuruarit: “Partneri duhet të jetë gjithmonë i kujdesshëm dhe të bëjë dhurata shpesh, s’ka rëndësi çfarë dhuratë është, me rëndësi është që ti po i kupton dëshirat”./Maksim Gjokaj/Kosova Sot/

3 comments:

Anonymous said...

Hellο there! Do you know if they makе any pluginѕ tο help with SEO?
Ι'm trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I'm not seeing veгy good succesѕ.
If you know оf any please share. Thanκ you!

Feel free to vіsit my web ѕіtе ... vertical explosion

Anonymous said...

Hello! I've been reading your website for a long time now and finally got the bravery to go ahead and give you a shout out from New Caney Texas! Just wanted to mention keep up the great job!

Here is my web-site; father's ԁay gift ideas

Anonymous said...

Fantastiс blog! Do you have any tips for aspirіng wгiters?
I'm planning to start my own website soon but I'm a little lost on evеrythіng.

Would you suggest staгting with a fгee ρlatform like Wordpгess or gο foг a paid optіοn?

There are so many choices out there that I'm completely confused .. Any ideas? Bless you!

Visit my webpage simple wood projects

Like

Twitter

 
Copyright © 2014 Show Biz ★ V.I.P ★ Big Brother ★ Albania Gossip Thashetheme Lajme Blog Vipat Shqiptar Celebrity Eros