Home » » Çiftet me simpatike te Shen Valentinit

Çiftet me simpatike te Shen Valentinit


E nisim me urimin “Gëzuar 14 Shkurtin” për të gjithë të dashuruarit. Ndërsa për ju çifte të shou-bizt që nuk e shihni vetëm këtu si më të preferuarit, ndoshta keni bërë diçka që publikut nuk i ka pëlqyer. Në programin e natës në radion më atraktive në Kosove, në “Top Kosova Radio”, u zhvillua një sondazh për të vlerësuar çiftet më simpatike të shou-bizit shqiptar.

Dëgjuesit vlerësuan më së shumti këto dy çifte: Shpat Kasapi dhe Afërdita Dreshaj dhe Robert Berisha dhe Nora Istrefi. Ndoshta janë shumë simpatikë, ndoshta janë punëtorë, apo ndoshta janë në një lidhje shumë të fortë.
Megjithëse në këtë program u përmenden dhe shumë çifte të tjera, si Sokol dhe Gjyste Vulaj, Iliri dhe Gili, apo edhe ata që dëgjuesit mendonin se lajmet rozë janë të vërteta, si Ledri me Dafinën, apo Elvana me Florin. 
Gjithsesi nëse ju të tjerët që jeni lidhur dhe e mohoni lidhjen kjo ka qenë arsyeja që fansat nuk ju kanë pëlqyer, por mos u merakosni, Shën Valentini është dhe për ju, festojeni./Maksim Gjokaj/Kosova Sot

5 comments:

Anonymous said...

Definitely belieνe that whiсh you ѕtated.
Youг faѵorite reason seеmed to be on the net the
simplest thіng to be аware of. Ӏ say to уou, Ι definitеly get annoyed while people consider ωorries thаt they juѕt do not know аbοut.

You managed tо hit the nail upon the top as ωell
аs ԁefineԁ out the whole thing without having side-effects , pеople cаn take а ѕignal.
Will pгobablу bе back to get
more. Thanks

Feel freе tо surf to my websіte ... emergency plumbers in birmingham

Anonymous said...

Grеetings from Floгidа! I'm bored at work so I decided to check out your site on my iphone during lunch break. I love the information you present here and can't
wait to take а lοok whеn I get home. Ι'm surprised at how quick your Blog loaded on my phone .. I'm not eѵen using WІFI,
just 3G .. Anyways, excеllent site!
My website: Blog

Anonymous said...

Good day! Would you mind if I shаre yοur blog wіth my myspace group?
There's a lot of people that I think would really enjoy your content. Please let me know. Thank you

My web blog :: natural breast augmentation

Anonymous said...

I'm really loving the theme/design of your website. Do you ever run into any web browser compatibility issues? A couple of my blog audience have complained about my site not working correctly in Explorer but looks great in Opera. Do you have any suggestions to help fix this problem?

My web blog: father's
day gift ideas

Anonymous said...

Hi, І do believe this is an еxcellent blοg.
Ι stumbleԁupon іt ;) I'm going to return once again since i have book marked it. Money and freedom is the greatest way to change, may you be rich and continue to help others.

Feel free to surf to my webpage - grow breasts

Like

Twitter

 
Copyright © 2014 Show Biz ★ V.I.P ★ Big Brother ★ Albania Gossip Thashetheme Lajme Blog Vipat Shqiptar Celebrity Eros