Home » » ADELINA BERISHA NË QEJF ME TË PASMET E SAJ

ADELINA BERISHA NË QEJF ME TË PASMET E SAJ

Nuk lë rast pa ekspozuar të pasmet. Këngëtarja atraktrive, Adelina Berisha shquhet për të pasmet seksi, dhe duket se nuk i shpëton asnjë rast për ti ekspozuar ato. Në rrjetet social ajo poston foto të shumta,  duke u treguar fansave asetet e saj me të cilat mburret. Këngëtarja përveq zërit, një vëmendje të madhe në performanca dhe klipe i jep ekspozimit të trupit e sidomos të pasmeve, për të cilat është shumë e vetëdijshme se i ka shumë seksi./10minuta/
Adelina Both

0 comments:

Like

Twitter

 
Copyright © 2014 Show Biz ★ V.I.P ★ Big Brother ★ Albania Gossip Thashetheme Lajme Blog Vipat Shqiptar Celebrity Eros