Home » , , » Transmetoi gabimisht porno në TV, burg për teknikun bjellorus

Transmetoi gabimisht porno në TV, burg për teknikun bjellorus


Një video porno është transmetuar gabimisht në orar dreke në "BelMuzTV", një kanal muzikor bjellorus që përcillet edhe nëpër ekranet e mëdha të qendrave komerciale, apo nëpër restorantet e Minsk.

Televizioni muzikor në Bjellorusi e ka transmetuar fragmentin "e ndaluar" për gati 10-20 minuta.

Një video porno është transmetuar gabimisht në orar dreke në "BelMuzTV", një kanal muzikor bjellorus që përcillet edhe nëpër ekranet e mëdha të qendrave komerciale, apo nëpër restorantet e Minsk.

Televizioni e ka transmetuar fragmentin "e ndaluar" për gati 10-20 minuta. Përgjegjësi, i cili tani rrezikon pasoja të rënda, është një teknik audio. Por për t'u justifikuar ai ka përmendur një grindje me të fejuarën, gjë që e ka futur në dëshpërim.

Mirëpo ja që përveçse me bujën dhe skandalin e madh të shpërthyer, tekniku duhet të përballet edhe me burgun dhe dënimin e rëndë, pasi transmetimi i imazheve "hard" përbën krim penal në Bjellorusi

0 comments:

Like

Twitter

 
Copyright © 2014 Show Biz ★ V.I.P ★ Big Brother ★ Albania Gossip Thashetheme Lajme Blog Vipat Shqiptar Celebrity Eros