Home » » Ne 'Big Brother 5' ka plasur 'Puci-Puci'

Ne 'Big Brother 5' ka plasur 'Puci-Puci'

 
Reality-shou më i ndjekur shqiptar “Big Brother 5” po na befason në aspektin e krijimeve të çifteve me bollëk. Pishina dhe relaksi në të kanë bërë që Ermali, Françeska, Graciano dhe Lorena të shkëmbejnë pafund puthje, duke treguar se po duhen. Ndërsa, ditë më parë Lorena kishte treguar se ishte e virgjër në një komunikim me të dashurin e saj të gjetur aty brenda, balerinin Graciano. E nëse ajo është vërtet ashtu, me këto lloj dashuriçkash të tyre i bie që kur të dalin nga “BB5”, vajzat të dalin shtatzëna. Megjithëse pak si herët kanë nisur “lidhjet-lojë” në këtë edicion, por sëmundja “Puci-Puci” i ka prekur thuajse të gjithë konkurrentët.

0 comments:

Like

Twitter

 
Copyright © 2014 Show Biz ★ V.I.P ★ Big Brother ★ Albania Gossip Thashetheme Lajme Blog Vipat Shqiptar Celebrity Eros