Home » » Dafina bashkë me Ledrin në Los Angeles

Dafina bashkë me Ledrin në Los Angeles

 
Bashkë me Ledrin, që besohet se është i dashuri i saj i ri, Dafina Zeqiri po vazhdon rrugëtimin e saj në SHBA. Pas San Francisos këngëtarja ka zbritur në Hollywood. Jo për ndonjë rol filmik, por për të xhiruar klipin e saj në Los Angeles.
Përvec Ledrit, Dafina atje po shoqërohet edhe nga DJ Cekic. E një prej gjërave të para që ka bërë është një tatoo e re në një prej studioeve të famshme atje. Ne foton e meposhtme eshte dhe Tatuja qe ka bere Dafina.

0 comments:

Like

Twitter

 
Copyright © 2014 Show Biz ★ V.I.P ★ Big Brother ★ Albania Gossip Thashetheme Lajme Blog Vipat Shqiptar Celebrity Eros