Rona do bej hapjen e Eurovision Song Contest 2012


Hapjen e festivalit të këngës europiane “Eurovision Song Contest” sivjet do e bëj Shqipëria me përfaqësuesën e saj, këngëtaren Rona Nishliu. Rona Nishliu në këtë festival do interpretoj këngën e titulluar “Suus” këngë kjo të cilës orkestrimin dhe muzikën ja bëri kompozitori Florent Boshnjaku, ndërsa teksti u bë nga vet Rona.

0 comments:

Like

Twitter

 
Copyright © 2014 Show Biz ★ V.I.P ★ Big Brother ★ Albania Gossip Thashetheme Lajme Blog Vipat Shqiptar Celebrity Eros