E dashura e Balotellit ikonë e veshjeve të brendshme

Tani duhet të mendojmë se Balotelli do të ketë një festë të Shën Valentinit të begatshme , duke pas parasysh se Fico është në formë të jashtëzakonshme dhe me veshjet e brendshme akoma më shumë do ta Josh sulmuesin e Manchester City

 Rafaella Fico tashmë është protagoniste kryesore e veshjeve të brendshme të markës Sielei , deri dje e bukuroshes Aida Yespica , kurse tani Fico pozon me të brendshme , me sytjena dhe tregon performanca të bukura trupore sa që mahnit të gjithë e veçanarisht futbollistët janë në shënjëstër.

Rafaella tashmë ka veshur koleksionin më të ri të Basic Lace 2012, duke veshur sytjena të ndryshme, me të brendshme sexy intriguese.

Tani duhet të mendojmë se Balotelli do të ketë një festë të Shën Valentinit të begatshme , duke pas parasysh se Fico është në formë të jashtëzakonshme dhe me veshjet e brendshme akoma më shumë do ta Josh sulmuesin e Manchester Cityt .

Kushedi se çfarë dhurate si kundërpërgjigje do i jep Balotelli asaj , pasi kanë blerë një shtëpi dhe një veturë Porsche ...?! (A.O)

Zmadho fotografinë
Rafaella Fico
Rafaella Fico
Zmadho fotografinë
Rafaella Fico
Rafaella Fico
Zmadho fotografinë
Rafaella Fico
Rafaella Fico
Zmadho fotografinë
Rafaella Fico
Rafaella Fico
Zmadho fotografinë
Mario Balotelli dhe Rafaella Fico
Mario Balotelli dhe Rafaella Fico

2 comments:

Anonymous said...

Hey therе I am sο gгatеful I found your blog, I гeally
fоund уou by mistаκе, while ӏ ωаs reѕearсhing
on Үahoо for somethіng еlse, Anуhοw Ι
am hеге now anԁ woulԁ just lіkе to say cheerѕ fоr a maгvelοuѕ
рοst anԁ а all round іntеresting blоg (Ι аlso love the theme/ԁеsign), I ԁon�t have tіme to go thгough іt аll at thе minute but I have booκ-markеd it аnԁ alѕo addеd in youг RSS feeds,
so when I hаvе timе I wіll be back tо rеad a
gгeat deal morе, Ρlеаѕе do keeр
up the exсеllеnt jo.

Also viѕit my website :: ways to lose belly fat fast

Anonymous said...

I'm really enjoying the theme/design of your web site. Do you ever run into any internet browser compatibility issues? A couple of my blog visitors have complained about my blog not working correctly in Explorer but looks great in Firefox. Do you have any suggestions to help fix this issue?

Here is my web page - wood projects that are easy

Like

Twitter

 
Copyright © 2014 Show Biz ★ V.I.P ★ Big Brother ★ Albania Gossip Thashetheme Lajme Blog Vipat Shqiptar Celebrity Eros