Home » , » Video Seks-Skandali e Ponit me një reper nga Kosova

Video Seks-Skandali e Ponit me një reper nga Kosova

Agjensia e lajmeve Kosova press ka njoftuar për një seks skandal të këngëtares vlonjate Poni, dhe reperit të njohur shqiptar Viktor Palokaj (i njohur si Unikkatil). Siç njofton Kosova Press, çifti ka bërë një video seksi në prapaskenë pas një koncerti të Ponit në SHBA. Viktor Palokaj është 28 vjeç, i martuar dhe me një djalë dhe është një raper kosovar mjaft i famshëm. 

E pyetur nga “Bluetooth”, këngëtarja Poni e ka mohuar kategorikisht që të ketë njohur ndonjë reper nga Kosova. “Nuk e njoh këtë reper që as emrin nuk i di dhe kjo është e gjitha spekullim, nga njerëz që mund të më kenë inat. Unë asnjëherë nuk kam rënë pre e provokimeve dhe e gjitha mund të jetë montazh nga ndonjë njeri”.

0 comments:

Like

Twitter

 
Copyright © 2014 Show Biz ★ V.I.P ★ Big Brother ★ Albania Gossip Thashetheme Lajme Blog Vipat Shqiptar Celebrity Eros