Home » , » Modelja Alice Goodwin topless (FOTO)

Modelja Alice Goodwin topless (FOTO)

Alice ka qenë në lidhje me futbollistin anglez Jermaine Pennant i cili pas një kohe edhe e braktisi. Në të vërtetë nuk mmund të kuptohet fakti se si ka mund ta tradhëtoje këtë bukuroshe , megjithatë secili i din arsyet e veta.

Alice Goodwin vjen nga Anglia dhe në vitin 2009 u shpall modelja më e mirë në toples.

Alice ka qenë në lidhje me futbollistin anglez Jermaine Pennant i cili pas një kohe edhe e braktisi. Në të vërtetë nuk mmund të kuptohet fakti se si ka mund ta tradhëtoje këtë bukuroshe , megjithatë secili i din arsyet e veta.

Shikoni fotot që Yllpress.com ua servon dhe si thoni , a bën për veti çdo mashkull. 
Alice Goodwin
Alice Goodwin
Alice Goodwin
Alice Goodwin
Alice Goodwin
Alice Goodwin
Alice Goodwin
Alice Goodwin
Alice Goodwin
Alice Goodwin

0 comments:

Like

Twitter

 
Copyright © 2014 Show Biz ★ V.I.P ★ Big Brother ★ Albania Gossip Thashetheme Lajme Blog Vipat Shqiptar Celebrity Eros