Home » , » Iris Shala përzgjidhet nga “Playboy” (FOTO)

Iris Shala përzgjidhet nga “Playboy” (FOTO)

Me siguri ajo eshte shqiptarja e pare qe zgjidhet “Playmate” ne revisten e njohur per prezantimin erotik te femrave, “Playboy”.

Aktorja dhe topmodelja 22-vjeçare, Iris Shala, e lindur ne Prishtine eshte zgjedhur per “Playmate July 2013″, titull qe e shpall revista per meshkuj “Playboy”, botimi gjerman per cdo muaj.

Ajo jeton ne Austri dhe eshte e njohur edhe nga nje rol qe ka luajtur ne serialin e njohur gjerman “Anna und die Liebe” (Ana dhe dashuria). Ne Austri ajo ka fituar vendin e tete ne nje gare per topmodelen me te mire. Me siguri ajo eshte shqiptarja e pare qe zgjidhet “Playmate” ne revisten e njohur per prezantimin erotik te femrave, “Playboy”.

Bukuroshja ka lindur me 10 gusht te vitit 1990 ne Prishtine.
Iris Shala përzgjidhet nga “Playboy” (FOTO)
Iris Shala përzgjidhet nga “Playboy” (FOTO)
Iris Shala përzgjidhet nga “Playboy” (FOTO)
Iris Shala përzgjidhet nga “Playboy” (FOTO)

0 comments:

Like

Twitter

 
Copyright © 2014 Show Biz ★ V.I.P ★ Big Brother ★ Albania Gossip Thashetheme Lajme Blog Vipat Shqiptar Celebrity Eros