Home » , , , , , » Miranda Kerr poston foto “Nudo”

Miranda Kerr poston foto “Nudo”

Modelja australiane shihet në plazh vetëm me të mbathura, por fotoja është e censuruar me Photoshop.

Miranda Kerr është një nga modelet më seksi në planet dhe për ta vërtetuar këtë ajo postoi të shtunën një foto “topless” në Instagram. 

Modelja australiane shihet në plazh vetëm me të mbathura, por fotoja është e censuruar me Photoshop.

Yllpress.com ju sjell edhe fotot te tjera. Fotografite jane bere nga fotografi i modës Chris Colls.

0 comments:

Like

Twitter

 
Copyright © 2014 Show Biz ★ V.I.P ★ Big Brother ★ Albania Gossip Thashetheme Lajme Blog Vipat Shqiptar Celebrity Eros