Home » , , , , » Bleona Qereti shfaqet nudo (Video)

Bleona Qereti shfaqet nudo (Video)


Është kritikuar shpeshherë për performancat e saj provokative, por tani ajo ka kaluar kufinjt. Sigurisht, jo qëllimisht, këngëtarja seksi, Bleona Qereti është shfaqur në një video amatore plotësisht e zhveshur.
Video skandaloze është lansuar gjatë mbrëmjes të së enjtës në YouTube, ndërsa tashmë ka bërë xhiron nëpër trojet dhe mediat shqiptare.
Bleona shihet duke u përgatitur për një performancë apo për një xhirim klipi dhe shihet duke treguar organet intime në prani të njerëzve tjerë përreth në prapaskenë.

0 comments:

Like

Twitter

 
Copyright © 2014 Show Biz ★ V.I.P ★ Big Brother ★ Albania Gossip Thashetheme Lajme Blog Vipat Shqiptar Celebrity Eros