Home » » Liberty Ross: Ja ç’humbi im shoq qe me tradhtoi me Kristen Stewart (FOTO)

Liberty Ross: Ja ç’humbi im shoq qe me tradhtoi me Kristen Stewart (FOTO)


Pozon nudo ish-e shoqja e Rubert Sanders, regjisori që pati lidhje të fshehtë me aktoren Kristen Stewart

Thuhet se lumturia është revnashi më i mirë, por të pozosh nudo për t'i treguar bashkëshortit tradhtar se ç'ka humbur ekzaktësisht, duhet të jetë po ashtu diçka çliruese. 

Këtë ka bërë Liberty Ross, ish-e shoqja e Rubert Sanders, regjisori i bërë i famshëm për historinë e tij të fshehtë me aktoren Kristen Stewart. 

Me një trup tepër të tonifikuar, modelja 34-vjeçare duket tepër joshëse para aparatit fotografik të revistës "Love".
Liberty Ross, ish-e shoqja e Rubert Sanders, regjisori i bërë i famshëm për historinë e tij të fshehtë me aktoren Kristen Stewart.
Liberty Ross, ish-e shoqja e Rubert Sanders, regjisori i bërë i famshëm për historinë e tij të fshehtë me aktoren Kristen Stewart.
Liberty Ross me Rubert Sanders, regjisori i bërë i famshëm për historinë e tij të fshehtë me aktoren Kristen Stewart.
Liberty Ross me Rubert Sanders, regjisori i bërë i famshëm për historinë e tij të fshehtë me aktoren Kristen Stewart.
Liberty Ross-Rubert Sanders dhe femijet e tyre
Liberty Ross-Rubert Sanders dhe femijet e tyre
Rubert Sanders, regjisori i bërë i famshëm për historinë e tij të fshehtë me aktoren Kristen Stewart.
Rubert Sanders, regjisori i bërë i famshëm për historinë e tij të fshehtë me aktoren Kristen Stewart.

0 comments:

Like

Twitter

 
Copyright © 2014 Show Biz ★ V.I.P ★ Big Brother ★ Albania Gossip Thashetheme Lajme Blog Vipat Shqiptar Celebrity Eros