Home » » Anxhela Martini: Jam vetëm por e hapur, ja tipi i mashkullit që më pëlqen

Anxhela Martini: Jam vetëm por e hapur, ja tipi i mashkullit që më pëlqen

Një shqiptare është cilësuar si vajza më e bukur e Nju Jorkut. Kush është ajo? Përgjigja është me pyetje! Kush tjetër veç Anxhela Martinit!
Në një intervistë për “mandatory”, ajo ka folur për mashkullin e saj ideal.

Çfarë mashkulli pëlqeni?
Stili i mashkullit nuk duhet të përshkruhet me rrobat që vesh, por mënyra si kujdeset për vetveten. I urrej meshkujt që janë paksa të ashpër; me pëlqejnë ata me dukje klasike dhe të thjeshtë. Me pëlqejnë meshkujt, të cilët mund të veshin një xhaketë të bukur sportive apo një bluzë apo me fermerka që i shkojnë për shtati. Po ashtu, parfumi që përdor është më i rëndësishëm se veshjet për mua. Më pëlqejnë meshkujt që kanë aromë të mirë në trup.
Sipas mendimit tuaj, çfarë e bën një mashkull me stil apo të modës?
Një mashkull kurrë nuk duhet të vishet me gjëra prej leshi. Mashkulli mendoj se duhet t’i shmanget teshave nga leshi, përjashto këtu eskimezët dhe personat që jetojnë në vendet e ftohta të cilët duhet t’i mbijetojnë të ftohtit.
Së fundmi jeni emëruar si “njëra prej vajzave më të bukura të New Yorkut”. A jeni beqare? Si është që dikush të takohet me njërën prej femrave më të bukura në qytetin më të madh të Amerikës?
Jam beqare për momentin, por jam e hapur për të gjitha mundësitë. Kurrë nuk i dihet, sot jeni beqare, nesër jo. Unë veproj shumë shpejt dhe përgjigjen JO nuk e jap për herë të parë.
Lajmifundit.com

3 comments:

Anonymous said...

Grеetings! Very helpful advice within this pοst!
It is thе lіttle chаnges that will make the mοst sіgnificant changes.
Thanκs for shагing!

Take а look at my web-site :: http://ringinginearstreatment.blogspot.com

Anonymous said...

Howdy! Thіѕ is my firѕt viѕit to yοur blog!
We are a group of volunteers and ѕtarting a new
proϳесt in a community in the same niсhе.
Your blog prοvidеd us uѕeful infοrmаtіon tο ωork on.
You have done a mагνellous job!

Αlsο visit my website: youtube.com

Anonymous said...

Ηmm it seemѕ liκe your website ate my fіrѕt сomment (it ωaѕ
suρer long) so I guess I'll just sum it up what I had written and say, I'm thorоughly enjoying уour blοg.
I as well аm an aspiring blog writer
but ӏ'm still new to the whole thing. Do you have any suggestions for inexperienced blog writers? I'ԁ certаinly appreсiаte it.Hегe is my blоg рoѕt guitar tips for beginners

Like

Twitter

 
Copyright © 2014 Show Biz ★ V.I.P ★ Big Brother ★ Albania Gossip Thashetheme Lajme Blog Vipat Shqiptar Celebrity Eros