Home » » Violinistja kroate që i “shkel” modelet (Foto-Video)

Violinistja kroate që i “shkel” modelet (Foto-Video)

Ana siç shkruajnë mediat kroate përveç që ka luajtur në violinë për të ftuarit, ajo qëndrimin në Dubai e ka shfrytëzuar edhe për të bërë disa foto për fotografin e njohur kroat Mark Zidruma i cili ka studio në Dubai.
Zmadho fotografinë
Violinistja kroate që i “shkel” modelet (Foto-Video)
Violinistja e njohur kroate Ana Rucner ka marrë pjesë në hapjen e hotelit Palm Rixos Dubai si e ftuar speciale bashkë me qindra pjesëmarrës VIP të botës.

Ana siç shkruajnë mediat kroate përveç që ka luajtur në violinë për të ftuarit, ajo qëndrimin në Dubai e ka shfrytëzuar edhe për të bërë disa foto për fotografin e njohur kroat Mark Zidruma i cili ka studio në Dubai.

Ana sic e shihni në foto që ju sjell YllPress.com është një violiniste shumë e bukur dhe seksi që shumë modeleve u vë këmbën...
Zmadho fotografinë
Ana Rucner
Ana Rucner
Zmadho fotografinë
Ana Rucner
Ana Rucner
Zmadho fotografinë
Ana Rucner
Ana Rucner
Zmadho fotografinë
Ana Rucner
Ana Rucner
Zmadho fotografinë
Ana Rucner
Ana Rucner
Zmadho fotografinë
Ana Rucner
Ana Rucner
Zmadho fotografinë
Ana Rucner
Ana Rucner
 

0 comments:

Like

Twitter

 
Copyright © 2014 Show Biz ★ V.I.P ★ Big Brother ★ Albania Gossip Thashetheme Lajme Blog Vipat Shqiptar Celebrity Eros