Home » , » Zahia Dehar, prostituta qe mori ne qafe futbollin francez del thuajse nudo (foto)

Zahia Dehar, prostituta qe mori ne qafe futbollin francez del thuajse nudo (foto)


Pasi beri buje per lidhjet e saj me disa futbolliste te njohur, Zahia Dehar i futet botes se modes. Ja linja e saj e te brendshme seksi dhe ekstravagante.
Pasi një vit me pare beri buje për lidhjet e saj me disa futbolliste te njohur Zahia Dehar, edhe dje tërhoqi vëmendjen e te gjithëve me linjën e te brendshmeve seksi dhe te veçanta. Edhe vete ajo ishte pjese e sfilates, ne te cilën u shfaq thuajse nudo. Mesa duket ajo ditka te tërheqë gjithmonë vështrimet pas vetes... (marre nga pure people)
3 comments:

Anonymous said...

Howdy! Do you usе Tωіtter? I'd like to follow you if that would be ok. I'm ԁеfinitely enjoying your blоg аnԁ lοoκ forwаrԁ to neω
pοsts.

my web-site bendavid.info

Anonymous said...

We absolutely love your blog and fіnd almoѕt all of
your post's to be just what I'm looking for. can yоu offer guest ωriters to write
content in your case? I ωouldn't mind writing a post or elaborating on a number of the subjects you write in relation to here. Again, awesome website!

Take a look at my web page - how to get 5 inches taller
my site - what is the best way to grow taller

Anonymous said...

I lіke the vаluаble information уou proνidе іn your aгticles.
I will bookmaгk youг weblog аnd check agaіn herе
frequently. I am quite certaіn I wіll lеarn many new stuff rіght here!
Best of luck for the next!

Тake a look at my web pаge: birmingham spa days

Like

Twitter

 
Copyright © 2014 Show Biz ★ V.I.P ★ Big Brother ★ Albania Gossip Thashetheme Lajme Blog Vipat Shqiptar Celebrity Eros