Home » » Mimoza Shkodra thotë “Burrat s’janë si ti”

Mimoza Shkodra thotë “Burrat s’janë si ti”


Mimoza Shkodra është këngëtare atraktive që njerëzit e duan megjithatë e kanë të limituar ta shohin në çdo vend . Jeton jashtë vendit , punon atje dhe është shumë aktive në punën rreth muzikës . 


Këngëtarja shqiptare, ka lansuar këngën e re me videoklip “Burrat nuk janë si ti”.
Kënga është një baladë orientale, me tematikë dashurinë. Kënga është punuar nga Genc Prelvukaj dhe Astrit Stafa.
Videoklipi me skena mjaft interesante është punuar nga produksioni i njohur Entermedia. /Telegrafi/

1 comments:

Anonymous said...

Hmm it seems like your sitе ate my first comment (it
was super long) so I guess I'll just sum it up what I submitted and say, I'm thoroughlу enjoying уour blog.

I too am an asρіring blοg blоgger but I'm still new to everything. Do you have any points for novice blog writers? I'd
gеnuinely aрprеciate it.

Mу homepage :: trim belly fat fast

Like

Twitter

 
Copyright © 2014 Show Biz ★ V.I.P ★ Big Brother ★ Albania Gossip Thashetheme Lajme Blog Vipat Shqiptar Celebrity Eros