Simboli i bukurisë argjentinase zhvishet për Playboy-n


Bukuroshja latine Claudia jo vetëm që është një aktore e mirë, por është e njohur edhe për talentin e saj në kërcimin në akull, shumë i njohur në Argjentinë “Dancing on Ice”.
Seks simboli argjentinas 34 vjeçarja Claudia Albertario, aktore dhe modele ka pozuar për revistën më të njohur të botës për meshkuj Playboy, ndërsa YllPress.com ju sjell fotot e bukuroshes. Bukuroshja latine Claudia jo vetëm që është një aktore e mirë, por është e njohur edhe për talentin e saj në kërcimin në akull, shumë i njohur në Argjentinë “Dancing on Ice”.

0 comments:

Like

Twitter

 
Copyright © 2014 Show Biz ★ V.I.P ★ Big Brother ★ Albania Gossip Thashetheme Lajme Blog Vipat Shqiptar Celebrity Eros