Playboy boton fotot lakuriq të ish të dashurës së themeluesit


“Për një kohë i kam menduar të gjitha dhe kamë ndierë që ky nuk ishte vendim i qelluar. Kohen e fundit nuk kam e ndier veten të afert me të edhe kjo ska qenë ne rregull dhe per ate areyes edhe kam nderprërë martesën” shprehet Cristal.
Dy dite pas ndarjes Ish e fejuara (lepuroshja) e 86 vjeqarit Playboy Hug Henfner, Crystal Harris komenton ne lidhje me ndarjen e saj. “Për një kohë i kam menduar të gjitha dhe kamë ndierë që ky nuk ishte vendim i qelluar. Kohen e fundit nuk kam e ndier veten të afert me të edhe kjo ska qenë ne rregull dhe per ate areyes edhe kam nderprërë martesën” shprehet Cristal. Ajo thotë se nuk ka qenë e vetmja femër në jetën e Hug Hefner-it. YllPress.com ju sjell fotot. Ditën që u publikua lajmi për ndarjen e ciftit, Playboy botoi një editorial me znj. Hefner, ku e dashura e bossit të Playboyt ishte si zakonisht lakuriq dhe shumë sensuale.

0 comments:

Like

Twitter

 
Copyright © 2014 Show Biz ★ V.I.P ★ Big Brother ★ Albania Gossip Thashetheme Lajme Blog Vipat Shqiptar Celebrity Eros