Angela Martini pa të brendshme


Siç shihet edhe nga fotot që ju sjell YllPress.com, Angela Martini nuk ka pasur të veshura as të brendshmet.
Modelja shqiptare Angela Martini, në ceremoninë e “Cfda Fashion Awards”, ajo ka dhënë një shfaqje të vërtetë, pasi ka qenë e veshur me një fustan rozë, i cili ishte shumë i çarë dhe i linte shumë pak vend imagjinatës. Siç shihet edhe nga fotot që ju sjell YllPress.com, Angela Martini nuk ka pasur të veshura as të brendshmet.

0 comments:

Like

Twitter

 
Copyright © 2014 Show Biz ★ V.I.P ★ Big Brother ★ Albania Gossip Thashetheme Lajme Blog Vipat Shqiptar Celebrity Eros